Tutorial Settings Counter Strike 1.6   2nicrx3
Tutorial Settings Counter Strike 1.6   2nicrx3
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Tutorial Settings Counter Strike 1.6

In jos 
AutorMesaj
Ha|Ha

Ha|Ha


Mesaje : 201
Data de inscriere : 05/01/2014

Tutorial Settings Counter Strike 1.6   Empty
MesajSubiect: Tutorial Settings Counter Strike 1.6    Tutorial Settings Counter Strike 1.6   Icon_minitimeJoi Mai 22, 2014 3:16 am

Vreau sa va propun niste setari care le folosesc eu ...

Dupa ce folositi aceste setari va rog sa lasati un "Post Reply" sa imi spuneti diferenta !




!!!Atentie!!! Aceste setari vor functiona cum trebuie numai daca folositi config.cfg default fara alte modificari decat bind-uri !




Setting CS 1.6 : rezolutia: 640x480 asta o folosesc eu si cred ca e cea mai buna o recomand, acuma fiecare cum s-a obisnuit.




rate "25000"

cl_updaterate "101"

cl_cmdrate "101"

ex_interp "0.01"

fps_max "101"

fps_modem "0.0"

ati_npatch "1.0" [daca aveti placa video ATI lasati asa; daca aveti nVIDIA puneti "0"]

ati_subdiv "2.0" [daca aveti placa video ATI lasati asa; daca aveti nVIDIA puneti "0"]

cl_crosshair_size "large" [marimea tintei e dupa prefetintele voastre; eu folosesc large]

cl_dynamiccrosshair "0" [aici la fel fiecare dupa preferinte; eu ma inteleg mai bine cu "0"]

viewsize "120.000000" [eu ma inteleg mai bine asa daca vreti puteti sa incercati si "110" ]

hud_centerid "1"

hud_fastswitch "1"

sensitivity "2.900000000" [recomand cat mai mica, eu am 4 in windows si de asta joc cu 2.9]




Cei ce au steam recomand: -noforcemparms -noforcemaccel -freq 75 -32bpp -w 640 -gl+ex_interp 0.01




HF !!! 
Sus In jos
 
Tutorial Settings Counter Strike 1.6
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» [Tutorial]Using Counter-Strike
» Tutorial HL Guard pe server Counter Strike 1.6
» [Tutorial] Incarcarea Harti Counter Strike Go
»  Tutorial Secrete Arme Counter Strike 1.6
» [Tutorial] Lag sub 20

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Forum :: Resurse Counter Strike :: Tutoriale-
Mergi direct la: